Цікавою і змістовною виявилась екскурсія до наших сусідів - Шепетівського професійного ліцею. Учням екскурсоводи розповідали про історію заснування закладу, професії які здобували та професії які актуальні для абітурієнтів на даний час.
Шепетівка... Цей мальовничий куточок нашої України розташований у північній частині Хмельниччини на відрогах Волино-Подільської височини. Заворожено вслухаючись у зелену розсипчасту мову навколишніх борів, у їхнє шепотіння, люди назвали своє місто Шепетівкою. На одній із площ звівся тут легендою у граніті Микола Островський. Сам він, його невмирущий Павка Корчагін принесли славу нашому місту.
Саме тут почало своє життя Шепетівське технічне училище. Спочатку звели п'ятиповерхову будову гуртожитку, а вже потім завершили будівництво приміщень навчального корпусу. Хоч офіційне відкриття училища відбулось 1 вересня, проте навчання розпочали 10 жовтня 1979 року. От саме за цих сорок днів було набрано учнів - випускників десятого класу, які забажали оволодіти спеціальностями: регулювальник радіоапаратури і приладів, монтажник радіоапаратури і приладів, складальник конденсаторів, оператор станків з числовим програмним управлінням. З новими вимогами часу розширювалось і коло нових спеціальностей.
На даний час навчають учнів таким спеціальностям, які дають їм можливість не тільки працювати на підприємствах, у конкретних роботодавців, але й відкривати свою бізнесову справу.
Серед випускників є успішні власники майстерень по ремонту телевізійної та радіоапаратури, мобільних телефонів; керівники будівельних бригад та бригад зварювальників. Перспективною в даний час є спеціальність потрібна не тільки для деревообробних комбінатів, малих підприємств по виготовленню та ремонту меблів, а й для майбутнього бачення власної справи.
За час свого існування навчальний заклад підготував майже 10 тисяч кваліфікованих робітників. (за матеріалами офіційного сайту http://proflicey020.ucoz.ua/news/nasha_istorija/2010-03-18-11)
|